Aiseesoft Mac Cleaner

Aiseesoft Mac Cleaner

Bezpośrednie wyszukiwanie plików według nazwy i kolejności od zeskanowanego wyni

Aiseesoft Mac Cleaner umożliwia sprawdzenie statusu systemu Mac. Na przykład widać wyraźnie użycie procesora. Co więcej, widać użycie pamięci i dysku. Narzędzie do czyszczenia komputerów Mac może pomóc w określeniu, co zajmuje miejsce na...Zobacz pełny opis

Bezpośrednie wyszukiwanie plików według nazwy i kolejności od zeskanowanego wyni

Aiseesoft Mac Cleaner umożliwia sprawdzenie statusu systemu Mac. Na przykład widać wyraźnie użycie procesora. Co więcej, widać użycie pamięci i dysku. Narzędzie do czyszczenia komputerów Mac może pomóc w określeniu, co zajmuje miejsce na dysku twardym i gdzie marnuje się cała przestrzeń. Następnie możesz zacząć usuwać te niepotrzebne pliki, logi systemowe, pamięci podręczne, załączniki do poczty, kopie zapasowe iTunes itp. Z komputera Mac.

Kluczowe funkcje:

1. Niesplikowe pliki:
Szybko odnajduj i usuwaj bezwartościowe dane / logi z pamięci podręcznej; usuwaj niepotrzebne pliki ze zdjęciami / wiadomościami; Wyczyść Kosz; Uzyskaj więcej miejsca na dysku Mac.

2. Duże i stare pliki:
Skanuj wszystkie duże lub stare pliki; Selektywnie usuwaj bezwartościowe pliki zgodnie z potrzebami; Szybki podgląd, aby wskazać te, które chcesz usunąć.

3. Duplicate Finder:
 Szybko znajduj i usuwaj duplikaty plików lub folderów na komputerze Mac. Wysoce obsługuje wszelkie popularne typy danych, takie jak wideo, muzyka, obraz, dokument i inne.

4. Odinstaluj aplikację:
 W przypadku niektórych rzadko używanych aplikacji możesz je odinstalować i usunąć powiązane pliki, aby odzyskać więcej miejsca na komputerze Mac.

5. Dane dotyczące prywatności:
Wyczyść historię odwiedzin, historię pobierania, pliki do pobrania, dzienniki wyszukiwania, pliki cookie, dzienniki logowania i inne informacje w Safari, Chrome i Firefox, aby chronić swoje dane osobowe.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Aiseesoft Mac Cleaner

Download

Aiseesoft Mac Cleaner 3.0.10

Opinie użytkowników o Aiseesoft Mac Cleaner

Sponsorowany×